Web Tasarım Web Hosting Yazılım Seo Danışmanlık
   
 
 
 

Firmamız, müşterilerine interaktif çözümler sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefimiz web tasarımdan baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır. Yakın gelecekte de, teknolojiyi etkin kullanan kurumsal firmaların yanında olmayı hedeflemekteyiz.

Web tasarım, intranet, e-ticaret, internet pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobile website, elit web hosting, internet tabanlı yazılım, kurumsal kimlik, baskı, sosyal eklentiler ve yönetimi konularında hizmetler vermekteyiz.

İşiniz tamamlanması sonrasında gerekli desteği sürekli, kesintisiz ve çağa uygun bir ortamda sunmaya devam ediyoruz. Bunları icra ederken ‘ takım ruhu‘ mantığıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, tasarım ve pazarlama farklı konulardır ve her ikisinin bir kişi tarafından icra edilmesi oluyor gibi gözükse bile elde edilmek istenen sonuca uzun vadede hiç bir zaman ulaşılamaz.

Yaratıcı tasarımlar için güçlü bir ekip ve tecrübe gereklidir. Bizler tek kişilik dev kadro değiliz ! Biz yaptığımız işlerin sonrasında bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla sürmesi, çalıştığımız firmaların yıllardır firmamızı tercih edip web tasarımlarını peryodik olarak yeniletmesi, kullandıkları yazılımlara yeni bölümler eklenmesi konusunda bizi tercih etmesiyle doğru yolda olduğumuzu anlıyor ve sürekli olarak müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. En iyi ve en yeni teknolojiyi kullanarak iş verimliliğimizi arttırıyoruz, böylece hem kaliteli hem de fiyat/performansı en yüksek işler çıkartabiliyoruz. Bizim başarımız müşterilerimizin başarısına bağlıdır, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve beklediğinden daha iyi bir stratejiye sahip olmasına çalışıyoruz.

Hedefimiz müşterimizin pazar payını arttırmak, hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. 2006 yılından bu yana müşterilerimiz Web sayfası tasarım, web sayfası güncelleme, mobile site ve arayüz tasarımı, arama motoru optimizasyonu, web hosting, kurumsal kimlik, kurumsal teknik danışmanlık hizmetlerini firmamızdan kesintisiz almaktadırlar.

E-kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

 
         
  Anamenü  
 
  Hakkımızda
 
 
  Nasıl Yaparız ?
 
 
  Ne Dediler ?
 
 
  Anasayfa
 
     
Hizmetlerimiz  
  Tasarım
 
  Yazılım
 
  Hosting
 
  Mobil Uygulamalar
 
  Kurumsal Kimlik
 
  Seo
 
   
Referanslar  
  Web Tasarım
 
  Logo Tasarım
 
  Video
 
   
   
   
   
Takip edin ;  
 
   
Google  
   
   
İletişim  
  Adres / Mesaj Gönder
  Canlı Destek
  Teklif İste
 
   
Merkez Mahallesi Tatlı Pınar Sok No:7 Masloft A - D2 34406 Kağıthane / IST