Sizi Arayalım
 • ANASAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • HİZMETLERİMİZ
 • REFERANSLAR
 • NASIL YAPARIZ?
 • NE DEDİLER?
 • TEKLİF İSTE
 • İLETİŞİM
 • Canlı Destek +90 212 347 30 01
  Data1 Web Tasarım İstanbul
  Kurumsal Web Tasarım
  E-Ticaret
  Kurumsal Kimlik
  Iphone Application
  Markalar
  Ünite İletişim

  Ünite İletişim, Kurumsal İtibar Yönetimi ve Marka İletişimi alanlarında uzun yıllara dayalı deneyim ve bilgi birikimine sahip stratejik iletişim danışmanlığı şirketidir.

  2017
  Bülent Özgören

  Siyah beyaz fotoğrafta çok derin araştırmalar yaptım. Hep en üstün teknikte baskılar yapmaya çalıştım, karanlık odalar kurdum. Siyah beyaz gümüş jelatin (barite) baskı, platin-palladium ve renkli baskı tekniklerinde uzmanlaştım.

  2017
  Ören Kablo

  Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan ÖREN KABLO, 1979 yılında İstanbul’da kuruldu.

  2017
  Coffee Shop

  Dünyanın en büyük iletişim pazarlama ajansı Edelman’ın münhasır Türkiye temsilcisi Ünite İletişim,CoffeeShop markası altında dijital platformlarda ‘ölçülebilir başarı’ amaçlı projeler üretiyor.

  2017
  Pamukkale Kablo

  Köklü ve tecrübeliyiz; üstelik genç, dinamik ve yenilikçi bir hayat tarzındayız. 1952 de bakır levha ile başladı. serüvenimiz, 1970 de devam etti bakır tel ile ve 1978 de de enerji kablolarıyla...

  2017
  Beytour

  Köklü turizm firmalarından BEYTUR Turizm ve Seyahat, yeni online satış ve uçak bileti altyapısı da içeren özel tasarımlı ve responsive web sitesinin ilk adımını tamamladık.

  2017
  Play Turizm

  LAL SEYAHAT TURİZM LTD ŞTİ Kuruluşu olan PLAY TUR, 2016 yılında alanında tecrübeli kadrosuyla İstanbul’da kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan acentemiz siz değerli dostlarımıza Kadıköy-İstanbul adresimizdeki şubemizle hizmet vermektedir.

  2016
  Kozikoğlu

  1917 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra, yaklaşık 100 yıllık tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin beşinci kuşak olarak gururunu yaşamaktadır.

  2016
  Bisen

  Bisen Elektrik Satış A.Ş, Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışı ile yola çıkmıştır.

  2016
  37derece

  37derece.org toplumsal konular ile ilgili birçok farklı projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amaç gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

  2016
  AynaCA

  15 yılı İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında olmak üzere 25 yılı aşmış kariyer yolculuğumuzu Koçluk ile birleştirerek her bir hayata yol arkadaşı olmak amacı ile çıktık bu yolculuğa.

  2017
  Oyun Akademisi

  Oyun Akademisi, 2016 yılında İstanbulda günümüzün hızla değişen çocuk bakım ve eğitim koşullarına uyum sağlamak üzere kurulmuştur.

  2017
  Obase

  1995 yılında kurulan OBASE Türkiye’nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir.

  2017
  DDC LTD

  Deep Drilling Chemicals Ltd. ( DDC ), 2009 yılından bu yana sıcak su ve petrol sondajlarına üretici ve tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

  2017
  ProArtı Yapı

  Proartı Yapı, 2007 senesinde İstanbul Kağıthane’de, inşaat sektöründe şantiye ve projelendirme aşamalarında yetişmiş işini benimsemiş ve seven insanlar tarafından kurulmuştur.

  2016
  Sihirli Eller

  Gül Düşmez'in sihirli kurabiyeleri.

  2016
  Omuz Omuza Yürüyoruz

  Proje Omuz Omuza, 37derece.org Sivil İnisiyatifinin ilk projesidir. Gazilerimiz için gerçekleştirilecek bu proje iki tanesi Türkiye’de ve bir tanesi yurt dışında olmak üzere 3 yürüyüşten oluşmaktadır.

  2016
  TTE Enerji Çözümleri

  2003 yılından beri faaliyetlerini sürdüren TTE Teknoloji Ticaret ve Mühendislik, ortaklarının ilgili sektörlerde 20 yılı aşkın tecrübesinden faydalanarak, enerji, altyapı ve inşaat projelerinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında gerekli mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerinin yanında..

  2016
  Kolaylar Tarım

  Kolaylar Tarım Türkiye'nin değişik illerinde 400 dönüm kapalı, toplam 1200 dönüm alanda doğal yöntemler ile yılın her mevsiminde yetiştirdiği ürünleri, günlük olarak hasat eder, Ziraat Mühendisleri tarafında tüm kontrolleri yapılmış ürünler, soğutuculu taşıma araçları ile ürünlerin optimum muhafazasını sağlayarak İstanbul'da bulunan işletme tesislerine taşır.

  2016
  Point

  Gülşah Kalaycı olarak daha önce Türkiye'nin önde gelen nakliye firmasında 15 yıl İşletme ve Operasyon Müdürlüğü yaptıktan sonra, POINT NAKLİYAT firmamı kurdum.

  2016
  Teasy

  T-easy Tea sıcak ve soğuk çay tabanlı içecekler üretmekte ve satmaktadır.

  2016
  Karakalem İnşaat

  Gıda ve inşaat sektöründe yarım asırı aşkın süredir faaliyet gösteren Demir ailesinin, üçüncü kuşak temsilcisi Erdem Demir tarafından kurulan KARAKALEM İNŞAAT, merkezi lokasyonlardaki proje çalışmaları ile sizlerle beraber olmaya devam ediyor.

  2016
  İda Kozmetik

  İDA Kozmetik, 15 yıllık kozmetik sektörü tecrübesine sahip, genç ve dinamik bir kadro tarafından, saç boyaları, saç bakım ürünleri ve kuaför malzemelerinin pazarlama, satış ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2015 yılında kuruldu.

  2016
  Aborda Turizm

  Aborda Turizm Seyahat Acentesi 2006 yılında, Ambiyans Turizm Organizasyon ve Danışmanlık Ltd. Şti. çatısı altında, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı A grubu Acente olarak kurulmuştur.

  2016
  Merkez Faktoring

  Merkez Faktoring müşterilerine yurt içi ve yurt dışı faktoring hizmetleri vermek amacıyla kuruldu.

  2016
  Grup Atlantis

  2016
  Metsan

  Alanında sektör lideri şirketlere kalıp üreten Metsan, 1987 yılında stratejik bir karar aldı ve Aydınlatma Sektörü'ne ilk 12x50 Plüton ürün serisini üreterek adım attı.

  2016
  Marble Oz

  MarbleOz’un uzmanlık alanı; plaka, fayans, mozaik ve mimari cut-to-size taşların yanısıra Türkiye çapından blok tedariğidir. Ürün gamımız onyx, mermer, limestone ve traverteni kapsar.

  2016
  Princess Cruises Türkiye

  Günümüzde deniz yolculuğunda en çok bilinen isimlerden olan Princess(Prenses) ilk deniz seyahatine Meksika’ya giden tek bir gemi ile 1965 yılında başlamıştır. Bugün yenilikçi gemileri, çok çeşitli seyahat seçenekleri ve olağanüstü düzeyde müşteri hizmetlerine verdiği önemle Dünyanın en büyük üçüncü gemi turu şirketi haline gelmiştir.

  2016
  Linear Denetim

  LINEAR Denetim, uluslararası ve yerli şirketlere vergi, bağımsız denetim, kurumsal finansman, iç denetim ve hile denetimi, kurumsal risk, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

  2016
  Leuchtturm1917

  1917’de kurulan Lighthouse Albüm Yayıncılık, yüksek kalite kırtasiye üretiminde 90 yılı geride bırakan bir deneyime sahiptir. Şirket 1948 yılında Hamburg’da yeniden kurulduğunda, Lighthouse Albüm Yayıncılık’ın uluslararası yayılması 1960’lara kadar hız kesmeden devam etti.

  2015
  Technovol

  1991 yılında, Şişli’de ilk müzik sistemleri montajı ve elektronik tamir mağazamızı VIDEO SHOP adıyla faaliyete geçirdi.1995 sonunda İstanbul için o tarihlerde çok popüler olan, ATATÜRK OTO SANAYİ sitesine geçerek, SE-DAN elektronik adı altında 2002. yılına kadar merkez ofis & servis, 2003 ETİLER’DE, şube çatısı altında 2007 yılına kadar çalışmalara devam etti.

  2016
  Karavan Travel

  2015
  Bisen

  Bisen Elektrik Satış A.Ş., elektrik enerjisi toptan satışı, ihracatı ve ithalatı yapmak üzere Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır.

  2016
  Santa Works

  2015
  Bilgitaş

  2013
  Das Otomotiv

  2015
  Ap Enerji Tedarik A.Ş.

  2014
  Boybeyi Mücevher

  2015
  Ören Kablo

  2015
  Eksim Elektrik

  2014
  De-Ka Elektroteknik

  2013
  Berlıne

  2015
  Karmakent

  2014
  Rugem

  Bu site, halkın, doğal bütüncül tıp konusunda bilimsel bilgilere ulaşması için hazırlanmış olup, teşhis ve tedavi amacı gütmemektedir.

  2016
  Kmice

  Karavan Turizm grubunun bir parçası olan Kmice, ulusal ve uluslararası firmalara, derneklere ve kuruluşlara, bireysel ve kurumsal servisler vermektedir. Kmice’ın uzmanlık alanı, kurumsal toplantı ve etkinlik yönetimi, ödül gezileri ve uluslararası iş seyahatleridir.

  2016
  Tyaysd

  Derneğin Adı “Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği” olup Merkezi “İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Fikret Yüzaltı Caddesi Veli efendi Hipodromu Tesisleri” adresinde kurulu Dernek lokalidir.

  2016
  Sanstable

  Vizyonu dünya standartlarında rekabet edebilecek safkan ingiliz atları yetiştirmek olan ekürimiz son yıllarda yurt dışından getirmiş olduğu yeni kan hatlarıyla hedefine ulaşabilmek için çalışmalarına cidiyet ile devam etmektedir.

  2016
  Golden Bay Tour

  1997 yılından bu yana, A grubu Seyahat Acentası olarak Türkiye´de ve tüm dünyada hizmet vermekte olan firmamız, ilk hedef olarak bizimle birlikte seyahat eden değerli müşterilerimizin mutluluğunu kendine ilke edinmiştir.

  2016
  Refarm

  1985 yılında "TAVUK ÇİFTLİKLERİNİ YENİDEN YAPILANDIRMA / Re-farm" temel düşüncesinden hareketle ve sektöründe koruyucu hekimlik hizmetleri sunmak amacıyla REFARM adı altında kurulan firmamız, bugün VETERİNER, ÇEVRE ve GIDA GÜVENLİĞİ alanlarında sağladığı ürün ve hizmetlerle biyogüvenlik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

  2016
  Line Up Music

  Line Up Music hayatını müziğe adamış, Türkiye’de DJ kavramının oluşmasına öncülük etmiş Öktem ATILAL tarafından 2013 yılında kuruldu.

  2016
  Neşeli Çocuk

  Neseli Çocuk Oyun ve Satranç Merkezi, çocuklarımızın, satranç sporu ile zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamayı hedefler.

  2016
  A&T

  2014
  Health Turkey

  İnsan odaklı hizmet anlayışı içinde, insanın en önemli değerlerinden biri olan sağlık hizmetlerinde, etik kurallardan ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, hasta beklentilerini yüksek kalitede ve ekonomik olarak karşılamak. Kesin çözüm üreten ve sonuç odaklı hizmet vermek.

  2015
  Ekin Kimya

  1995 yılında kurulan, 1998’de Aktaş Dış Ticaret’in ortaklığıyla güçlenen şirketimiz, bugün T-Dinamik Enerji’nin de içinde bulunduğu büyük bir ailenin parçası. Planlı adımlarla büyümeye devam ediyor, hem tedarik ağımızı, hem de satış ve ihracat alanımızı her geçen gün genişletiyoruz.

  2016
  Duygu Okulu

  Duygusal zekâ kavramının olmazsa olmazı olan “empati” kavramını gelin daha yakından tanıyalım. Kişinin kendi resminden çıkmadan başkasının resmine girebilmesidir diyebiliriz. Empati, bir insanın, kendisini karşısındaki insanın yerine koyarak onun duygularını ve düşüncelerini doğru olarak anlamasıdır.

  2016
  KOZİKOĞLU

  2014
  Breeze Supply

  2015
  Satılık Yarış Atı

  2016
  Ascor

  ASCOR, kimya sektörlerine yönelik tedarik ve satış hizmeti vermektedir. Genel kimyasallar, petrokimya ürünleri, kimyasal hammaddeler, katkı ve hammaddelerinin tedariğinde dünyanın farklı ülkelerindeki iş ağlarından faydalanır.

  2016
  Zafer Hakan

  ZaferHakan Yapı Şirketi, 1950'lerden beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yılmaz Ailesinden ikinci kuşak temsilcisi Yusuf Yılmaz tarafından 1992 yılında kurulmuş olup, günümüzde üçüncü kuşak temsilcileri olan Zafer Yılmaz ve Hakan Yılmaz tarafından yönetilmektedir.

  2015
  Karavan Mar

  2014
  Yılmaz Yapı

  Yılmaz Yapı Taah. ve Tic. Ltd. Şti. şirketimizin kurucusu olan Yusuf YILMAZ’ ın gayretli çalışmalarıyla inşaat ve restorasyon sektöründeki yerini almıştır. Şirketimiz sektördeki yerini, ağırlıklı olarak restorasyon alanında yaptığı uygulamalarla kazanmıştır.

  2015
  FPT Gıde İşleme Teknolojileri

  FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti., gıda işleme sanayine kusursuz hizmet verebilmek için, uluslararası platformda köklü ve alanlarında uzman firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Balık, et ve tavuk işleme sanayinde, dünya çapında rüştünü ispatlamış partnerlerimizle, en ufak bir ekipman ihtiyacından anahtar teslim projelendirmeye kadar hizmet vermekteyiz.

  2014
  Pulko Market

  1970 yılında A.Şükrü Bahadır tarafından kurulan Bahadır Pul Evi,kuruluşundan bugüne kadar kendi binası olan işyerinde aralıksız olarak ticari faaliyetine devam etmektedir. Açılışında sadece koleksiyon pulları ticareti ile uğraşan Bahadır Pul Evi, 1970 ile 1974 yılları arasında Türk Fila adı ile aylık Pul Dergisi çıkarmıştır. 1980 yılında Pul Tüccarları Derneği Başkanlığına seçilmiş, 2002 yılına kadar bu görevi üstlenmiştir.

  2011
  A Telekom

  A Telekom San. ve Tic. Ltd. Şti, haberleşme sektörünün altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sayısız projeye imza atmış olan firmamız, konusunda uzman personeli, esnek ve hızlı hareket kabiliyeti sağlayan yapısıyla müşterilerine 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

  2013
  Taste Art

  Taste Art HACCP Gıda Güvenliği Sertifikası sahibi bir işletmedir. Bu sertifika, sizlere gıda güvenliğinden geçmiş, tehlike analizleri yapılmış, her türlü riskten arındırılmış, lezzetin yanında güvenli gıda sözü vermemize yardım eder. Sizler bilirsiniz ki bizden alınan ürünlerin yabancı madde ve hastalık yapıcı bakteri içerme ve bozulmuş olma riski yoktur.

  2014
  Dorica

  1940 doğumlu Mehmet Kaçar, Akhisar'ın Ballıca köyünde bir çiftçi oğlu olarak dunyaya gelir ve 1985 de ilk 50 dönum tarlasini alip buraya Trilye cinsi zeytin fidanlari ekmeye başlar.

  2010
  Fotoğraf Evi

  "Ustaya saygı, gençlere fırsat" şiarıyla yola çıkan yeni ekibimizle, çeşitlenen etkinliklerimizle görsel belleğin çoğaltılmasına katkıda bulunmak isteyen herkesle buluşmak istiyoruz.

  2010
  Barit Maden Türk A.Ş.

  Yarım asırdan fazla bir süredir, Türkiye’nin yer altı kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek ülke ekonomisine ve kalkınmasına destek olan şirketimiz Türkiye’nin ilk barit ihracatını gerçekleştirmesi dolayısıyla 1967 yılında Bakanlar Kurulu tarafından adımıza “Türk” ilave edilmek suretiyle takdir ve taltif edildiği günden beri faaliyetlerinde, sektörde “öncü”, “yenilikçi” ve “güvenilir” kimliği ile saygınlık kazanmıştır.

  2016
  Galopat Atçılık

  2001 yılından bugüne atçılık sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız GALOPAT ATÇILIK LTD., bu sektörün öncü kuruluşlarından biri olup, at beslenmesi ve sağlığı ile ilgili ürünlerin ithalatını yapmaktadır.

  2015
  Degora Yağmusuyu Yönetimi

  NICOLL 1956 Yılında Fransa’nın Cholet şehrinde kurulmuş olup ,yağmur indirme sistemleri, drenaj kanal sistemleri, su yönetimi sistemleri, rögarlar, süzgeçler , çatı saçak sistemleri ve havalandırma elemanları gibi bir çok plastik inşaat malzemeleri üretmektedir.

  2010
  Future Fish Eurasıa

  Future Fish Eurasia Fuarı, başta T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ege İhracatçı Birlikleri ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG) olmak üzere, sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının, lider firmalarının, üniversitelerin ve basının tam desteği ile organize edilmektedir.

  2015
  Tasbek Stud

  2014
  Ayşen Birgör

  2010
  Karaca & Assocıates

  2015
  Ultra Deluxe Turlar

  2016
  Kayak Turları

  2016
  Engin Taviloğlu

  2015
  Daphne Tours & Organization

  Daphne çalışanları, müşterilerini, sadece müşteri olarak değil, aynı zamanda bir dost gibi görür, buna göre yaklaşır, yardımlaşır ve daima sorumluluğunun bilincinde bir turizm danışmanı olarak davranmayı görev bilir.

  2015
  Laser Turkey

  2013
  Prof. Dr. Ömer Faruk Yılmaz

  İlk öğretim Samsun 1955-1960,tarihleri arasında Tekkeköy İlkokulu Orta öğretim Samsun 1960-1966'da Giresun,Trabzon ve Samsun'da tamamladım.

  2013
  Başarı Matbaacılık

  2012
  Karadeniz Ecza Deposu

  Karadeniz Ecza Deposu A.Ş., yüksek kalite standartlarında ilaç hammaddesi üreten Pharmazell, Siegfried, ve Dolder AG firmalarının Türkiye’deki tek mümessilidir. Ayrıca Charles River firması ile kurduğu işbirliği ile, ülkemizdeki pek çok mikrobiyoloji laboratuvarına endotoksin LAL test malzemeleri ve cihazlarını temin etmektedir.

  2013
  Ramada İstanbul Old Cıty

  2014
  Bülent Özgören Photography

  2013
  Private Class

  2005
  Inter Tek

  2011
  Mel Solar Energy

  2013
  Gazella

  2012
  Aırpoınt

  2010
  Öktem Asfalt

  2015

  2016
  Üçgen İletişim

  2008
  Das Terex Kule Vinç

  2014
  Toys Event

  2014
  Bilet-in

  2014
  Turplus

  2014
  Dr. Mehmet İlteber Bahadır

  2014
  Vendoline Otomat Makinaları Hizmetleri

  2014
  Martı İstanbul Hotel

  2013
  Ucuz Elektrik

  2014
  Aktaş Dış Ticaret A.Ş.

  2016
  Armoni Elektronik

  2014
  T Dinamik

  2014
  Boutique Hotel Riva

  2014
  Jeans For Pets

  2014
  Elcid

  2016
  Focus Elektronik

  2014
  Güneş Gümrük Müşavirliği

  2015
  Golden Bay Tour - Corporate

  2013
  Roark Tools

  2012
  Hke Mimarlık

  2014
  Dmr Dent

  2014
  Cevahiroğlu İnşaat

  2015
  Kurtel Harası

  2016
  Fantastik Akvaryum

  2015
  Costa Gemi Turları

  2014
  Mera Suites

  2015
  Ali Elbeyoğlu

  2015
  Form Laser

  2015
  Golden Bay Tour Cruises

  2014
  Avenue Bodrum

  2014
  Tiyatro Spot

  2015
  Servist

  2015
  Anadolu Etap

  2015
  Net İnsan Kaynakları

  2012
  Turkish Bloodstock

  2015
  Yandal Video

  2015
  Figen Yılmaz Akkan

  2015
  Et Solutions

  2016
  Paravani HPP

  2015
  Sinko Tech

  2015
  Kara Kalem İnşaat

  2015
  Kamburoğlu İnşaat

  2015
  İz Destek

  2015
  Deep Drilling Chemicals

  2013
  Mekin Yapı

  2014
  Bonaglam

  2014
  Sapio Life Türkiye

  2015
  Acarlar Sitesi

  2015
  Nayad Bal

  2015
  Nehir Gezileri

  2015
  Tanrıverdi Marine

  2015
  Arya Forwarding

  2013
  Grand Lounge

  2013
  Şeli Abut Benhabib

  2015
  Afk Otomotiv

  2013
  Odelia Textile

  2014
  Beysan Giyim

  2015