Sizi Arayalım
iconCanlı Destek icon +90 212 347 30 01
Data1 Web Tasarım İstanbul
Kurumsal Web Tasarım
E-Ticaret
Kurumsal Kimlik
Iphone Application
Markalar
Galopat

Galopat For generations; our grandfathers who had settled in the Ayvalik region after the population barter from the so called “Kydonies” precincts of Crete, continued to produce and commerce olive oil as they know best . Our brand “ KYDONIS” has been created as a dedication to our family history.

2018
KYDONIS

KYDONIS For generations; our grandfathers who had settled in the Ayvalik region after the population barter from the so called “Kydonies” precincts of Crete, continued to produce and commerce olive oil as they know best . Our brand “ KYDONIS” has been created as a dedication to our family history.

2018
Ravi

Ravi Farsça ‘’Haber Veren’’ anlamına gelen RAVİ, size Ev Dekorasyonu konusunda en trend ve en şık ürünleri haber vermek için kurulmuştur. Sizi mutlu edecek, dünyanızı ve evinizi güzelleştirecek her şeyi her zaman Ravi’de bulacaksınız !

2018
Univa

UNIVA Hakkında Türkiye’deki yükseköğretim öğrencilerinin yurt sorunundan yola çıkan Erkanlı, gelişmiş ülkelerin en popüler gayrimenkul yatırımı öğrenci evlerini, Türkiye’ye alternatif bir yatırım imkanı olarak sunuyor.

2018
Masum Gözler

Masum Gözler sokak hayvanlarını koruyan bir kuruluştur.

2018
Arsan Varlık

HAKKIMIZDA Arsan Varlık Yönetim A.Ş.’ye Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 07.12.2017 tarih ve 7628 sayılı kararı ile kuruluş izni verilmiştir.

2018
KORHAN BALLI

2002 yilindan beri vucut gelistirme sporu ile ugrasmaktayim. Cesitli sikletlerde derecelerim ve sampiyonluklarim var. Spor akademisi mezunuyum. Beslenme konusunda ozel egitimler aldim.

2018
OLIVIERA RESORT

Türkiye'nin müstakil adalarından biri olan Kalem Adası, tarihi dokusu ve benzersiz doğası ile konuklarını yıllardır Oliviera Resort'ta ağırlamaya devam ediyor.

2018
Demirçin Emre

“Gamze Demirçin ve Gözde Emre tarafından 2007 yılında kurulan Demirçin-Emre Hukuk Bürosu, hukukun birçok alanında avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti vermektedir. Ticaret hukuku, telif hakları ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku, icra ve iflas hukuku, vergi hukuku, iş hukuku uzmanlık alanları arasında yer almaktadır.”

2018
Emir Teknik

Mükemmeli yakalamak için çalışırız . EMİR TEKNİK ,Müşteri memnuniyeti esasından hareketle,sürekli gelişim ilkesiyle, toplam kalite anlayışıyla,inovatif çözümler sunar . En iyiyi sunabilmeyi hedefler.

2018
XSOUND

2005’den bu yana ses, ışık ve görüntü hizmetleri sektöründe kaliteli hizmetler vermeyi hedefliyoruz. Bu süre zarfında bir çok proje ve prodüksiyona imza attık. Her geçen yıl müşterilerimizin memnuniyetini önemseyip yıllar içinde birçok alanda kendi teknik kadromuzu geliştirip kusursuz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

2018
VARLIK YÖNETİM ŞİRKETLERİ DERNEĞİ

Amacımız; Varlık Yönetim Şirketleri sektörünün gelişmesine ve işlemlerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, Varlık Yönetim Şirketleri faaliyetlerinin uluslararası normlar ve genel kabul görmüş ilkeler doğrultusunda yürütülmesini temin etmek, mesleğin gelişmesini sağlamak ve Varlık Yönetim Şirketleri konusunda en üst düzeyde hizmet verilebilmesini sağlamaktır.

2018
UNİVA SAKARYA

Yatırım amaçlı öğrenci evi projesi.

2018
Botech

BOTECH, farklı tasarım konsepti, üst düzey hizmet anlayışı, kaliteli ve uyumlu ürün segmentinde, fiyat avantajı sağlamak ilkeleriyle 1993 yılında kurulmuştur.Ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

2018
Blastek Makina

Blastek Makina kumlama ve boyama sistemleri olarak sektörde tesis, iklimlendirme ve filtreleme sistemleri yapmanın yanı sıra bu tesislerde kullanılan makinelerin üretimi, satış ve pazarlaması, yedek parça temini ve bakım onarımı konusunda kumlama ve boyama ile ilgili her konuda müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

2018
ERKANLI HOLDİNG

Çevre ve sanayi atıkları alanında Türkiye de ki ilk yatırımlardan bazılarını yaparak 2005 yılında yeni oluşmakta olan sektörün öncüleri olan kuruluşlar kurmuştur. Bu alanda yenilikçi çevre teknolojilerine sahip atık tesisleri yatırımı gerçekleştirmiş ve sektörün önde gelen kuruluşlarını oluşturarak gruba dahil etmiştir.

2018
Sinaps Grup

Firmamız, Parapleji, Serebral Palsi, Sipina Bifida ve Evde Bakım (Home Care) ürünleri konusunda dünya çapında üne sahip belli başlı firmaların Türkiye genel distribütörlüğünü üstlenmiştir ve ayrıca bazı ürünleri Türkiyede kendimiz üretmekte olup bazılarınıda OEM olarak firmamız kalite ve güvencesi sistemi ile yurt dışında kendi markamız ile ürettirmekteyiz ve bu sayede ihracatımız da günden güne artmaktadır.

2018
Satılık Yarış Atı

Atçılardan ve atçılığa gönül veren sizlerden gelen ilgi ve istekler doğrultusunda 2012 yılı başında siteyi geliştirip bir ‘community’ olarak yayın hayatına devam etmesi için tüm alt yapısını yeniledik. Satılıkyarisati.com aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

2018
Ditron İmplant

50 yıllık tecrübe ve nano teknolojiye sahip üretim tesisi bulunan firmamızın ultra hassas kritik parçaların tasarım, üretim ve tesliminde sektörümüzün uluslararası öncülerindendir.

2018
Eral Atık Yönetim

2005 yılından beri Erksan Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi A.Ş. olarak atık üreticilerine atık yönetimi konusunda hizmet vermekteyiz. Grubumuza dahil olan Eral Atık ve Yönetim A.Ş. Kocaeli'nde çamur kurutma ve bertaraf hizmetleri vermektedir.

2018
Ekin Kimya

Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri ile uzun süreli stratejik ortaklıklar kurarak ilaç, gıda, kozmetik, madeni yağ, medikal ve diagnostik sektörlerine çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.

2018
Ünite İletişim

Ünite İletişim, Kurumsal İtibar Yönetimi ve Marka İletişimi alanlarında uzun yıllara dayalı deneyim ve bilgi birikimine sahip stratejik iletişim danışmanlığı şirketidir.

2017
Bülent Özgören

Siyah beyaz fotoğrafta çok derin araştırmalar yaptım. Hep en üstün teknikte baskılar yapmaya çalıştım, karanlık odalar kurdum. Siyah beyaz gümüş jelatin (barite) baskı, platin-palladium ve renkli baskı tekniklerinde uzmanlaştım.

2017
Ören Kablo

Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan ÖREN KABLO, 1979 yılında İstanbul’da kuruldu.

2017
Coffee Shop

Dünyanın en büyük iletişim pazarlama ajansı Edelman’ın münhasır Türkiye temsilcisi Ünite İletişim,CoffeeShop markası altında dijital platformlarda ‘ölçülebilir başarı’ amaçlı projeler üretiyor.

2017
Pamukkale Kablo

Köklü ve tecrübeliyiz; üstelik genç, dinamik ve yenilikçi bir hayat tarzındayız. 1952 de bakır levha ile başladı. serüvenimiz, 1970 de devam etti bakır tel ile ve 1978 de de enerji kablolarıyla...

2017
Beytour

Köklü turizm firmalarından BEYTUR Turizm ve Seyahat, yeni online satış ve uçak bileti altyapısı da içeren özel tasarımlı ve responsive web sitesinin ilk adımını tamamladık.

2017
Play Turizm

LAL SEYAHAT TURİZM LTD ŞTİ Kuruluşu olan PLAY TUR, 2016 yılında alanında tecrübeli kadrosuyla İstanbul’da kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan acentemiz siz değerli dostlarımıza Kadıköy-İstanbul adresimizdeki şubemizle hizmet vermektedir.

2016
Kozikoğlu

1917 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra, yaklaşık 100 yıllık tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin beşinci kuşak olarak gururunu yaşamaktadır.

2016
Bisen

Bisen Elektrik Satış A.Ş, Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışı ile yola çıkmıştır.

2016
37derece

37derece.org toplumsal konular ile ilgili birçok farklı projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amaç gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

2016
AynaCA

15 yılı İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında olmak üzere 25 yılı aşmış kariyer yolculuğumuzu Koçluk ile birleştirerek her bir hayata yol arkadaşı olmak amacı ile çıktık bu yolculuğa.

2017
Oyun Akademisi

Oyun Akademisi, 2016 yılında İstanbulda günümüzün hızla değişen çocuk bakım ve eğitim koşullarına uyum sağlamak üzere kurulmuştur.

2017
Obase

1995 yılında kurulan OBASE Türkiye’nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir.

2017
DDC LTD

Deep Drilling Chemicals Ltd. ( DDC ), 2009 yılından bu yana sıcak su ve petrol sondajlarına üretici ve tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

2017
ProArtı Yapı

Proartı Yapı, 2007 senesinde İstanbul Kağıthane’de, inşaat sektöründe şantiye ve projelendirme aşamalarında yetişmiş işini benimsemiş ve seven insanlar tarafından kurulmuştur.

2016
Sihirli Eller

Gül Düşmez'in sihirli kurabiyeleri.

2016
Omuz Omuza Yürüyoruz

Proje Omuz Omuza, 37derece.org Sivil İnisiyatifinin ilk projesidir. Gazilerimiz için gerçekleştirilecek bu proje iki tanesi Türkiye’de ve bir tanesi yurt dışında olmak üzere 3 yürüyüşten oluşmaktadır.

2016
TTE Enerji Çözümleri

2003 yılından beri faaliyetlerini sürdüren TTE Teknoloji Ticaret ve Mühendislik, ortaklarının ilgili sektörlerde 20 yılı aşkın tecrübesinden faydalanarak, enerji, altyapı ve inşaat projelerinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında gerekli mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerinin yanında..

2016
Kolaylar Tarım

Kolaylar Tarım Türkiye'nin değişik illerinde 400 dönüm kapalı, toplam 1200 dönüm alanda doğal yöntemler ile yılın her mevsiminde yetiştirdiği ürünleri, günlük olarak hasat eder, Ziraat Mühendisleri tarafında tüm kontrolleri yapılmış ürünler, soğutuculu taşıma araçları ile ürünlerin optimum muhafazasını sağlayarak İstanbul'da bulunan işletme tesislerine taşır.

2016
Point

Gülşah Kalaycı olarak daha önce Türkiye'nin önde gelen nakliye firmasında 15 yıl İşletme ve Operasyon Müdürlüğü yaptıktan sonra, POINT NAKLİYAT firmamı kurdum.

2016
Teasy

T-easy Tea sıcak ve soğuk çay tabanlı içecekler üretmekte ve satmaktadır.

2016
Karakalem İnşaat

Gıda ve inşaat sektöründe yarım asırı aşkın süredir faaliyet gösteren Demir ailesinin, üçüncü kuşak temsilcisi Erdem Demir tarafından kurulan KARAKALEM İNŞAAT, merkezi lokasyonlardaki proje çalışmaları ile sizlerle beraber olmaya devam ediyor.

2016
İda Kozmetik

İDA Kozmetik, 15 yıllık kozmetik sektörü tecrübesine sahip, genç ve dinamik bir kadro tarafından, saç boyaları, saç bakım ürünleri ve kuaför malzemelerinin pazarlama, satış ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 2015 yılında kuruldu.

2016
Aborda Turizm

Aborda Turizm Seyahat Acentesi 2006 yılında, Ambiyans Turizm Organizasyon ve Danışmanlık Ltd. Şti. çatısı altında, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı A grubu Acente olarak kurulmuştur.

2016
Merkez Faktoring

Merkez Faktoring müşterilerine yurt içi ve yurt dışı faktoring hizmetleri vermek amacıyla kuruldu.

2016
Grup Atlantis

2016
Metsan

Alanında sektör lideri şirketlere kalıp üreten Metsan, 1987 yılında stratejik bir karar aldı ve Aydınlatma Sektörü'ne ilk 12x50 Plüton ürün serisini üreterek adım attı.

2016
Marble Oz

MarbleOz’un uzmanlık alanı; plaka, fayans, mozaik ve mimari cut-to-size taşların yanısıra Türkiye çapından blok tedariğidir. Ürün gamımız onyx, mermer, limestone ve traverteni kapsar.

2016
Princess Cruises Türkiye

Günümüzde deniz yolculuğunda en çok bilinen isimlerden olan Princess(Prenses) ilk deniz seyahatine Meksika’ya giden tek bir gemi ile 1965 yılında başlamıştır. Bugün yenilikçi gemileri, çok çeşitli seyahat seçenekleri ve olağanüstü düzeyde müşteri hizmetlerine verdiği önemle Dünyanın en büyük üçüncü gemi turu şirketi haline gelmiştir.

2016
Linear Denetim

LINEAR Denetim, uluslararası ve yerli şirketlere vergi, bağımsız denetim, kurumsal finansman, iç denetim ve hile denetimi, kurumsal risk, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

2016
Leuchtturm1917

1917’de kurulan Lighthouse Albüm Yayıncılık, yüksek kalite kırtasiye üretiminde 90 yılı geride bırakan bir deneyime sahiptir. Şirket 1948 yılında Hamburg’da yeniden kurulduğunda, Lighthouse Albüm Yayıncılık’ın uluslararası yayılması 1960’lara kadar hız kesmeden devam etti.

2015
Technovol

1991 yılında, Şişli’de ilk müzik sistemleri montajı ve elektronik tamir mağazamızı VIDEO SHOP adıyla faaliyete geçirdi.1995 sonunda İstanbul için o tarihlerde çok popüler olan, ATATÜRK OTO SANAYİ sitesine geçerek, SE-DAN elektronik adı altında 2002. yılına kadar merkez ofis & servis, 2003 ETİLER’DE, şube çatısı altında 2007 yılına kadar çalışmalara devam etti.

2016
Karavan Travel

2015
Bisen

Bisen Elektrik Satış A.Ş., elektrik enerjisi toptan satışı, ihracatı ve ithalatı yapmak üzere Türkiye elektrik piyasasına ilişkin mevzuata uygun olarak 20.04.2011 tarihinde kurularak, serbest enerji piyasası koşullarında müşterilerine kaliteli ve rekabetçi hizmet sağlama anlayışıyla yola çıkmıştır.

2016
Santa Works

2015
Bilgitaş

2013
Das Otomotiv

2015
Ap Enerji Tedarik A.Ş.

2014
Boybeyi Mücevher

2015
Ören Kablo

2015
Eksim Elektrik

2014
De-Ka Elektroteknik

2013
Berlıne

2015
Karmakent

2014
Rugem

Bu site, halkın, doğal bütüncül tıp konusunda bilimsel bilgilere ulaşması için hazırlanmış olup, teşhis ve tedavi amacı gütmemektedir.

2016
Kmice

Karavan Turizm grubunun bir parçası olan Kmice, ulusal ve uluslararası firmalara, derneklere ve kuruluşlara, bireysel ve kurumsal servisler vermektedir. Kmice’ın uzmanlık alanı, kurumsal toplantı ve etkinlik yönetimi, ödül gezileri ve uluslararası iş seyahatleridir.

2016
Tyaysd

Derneğin Adı “Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği” olup Merkezi “İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Fikret Yüzaltı Caddesi Veli efendi Hipodromu Tesisleri” adresinde kurulu Dernek lokalidir.

2016
Sanstable

Vizyonu dünya standartlarında rekabet edebilecek safkan ingiliz atları yetiştirmek olan ekürimiz son yıllarda yurt dışından getirmiş olduğu yeni kan hatlarıyla hedefine ulaşabilmek için çalışmalarına cidiyet ile devam etmektedir.

2016
Golden Bay Tour

1997 yılından bu yana, A grubu Seyahat Acentası olarak Türkiye´de ve tüm dünyada hizmet vermekte olan firmamız, ilk hedef olarak bizimle birlikte seyahat eden değerli müşterilerimizin mutluluğunu kendine ilke edinmiştir.

2016
Refarm

1985 yılında "TAVUK ÇİFTLİKLERİNİ YENİDEN YAPILANDIRMA / Re-farm" temel düşüncesinden hareketle ve sektöründe koruyucu hekimlik hizmetleri sunmak amacıyla REFARM adı altında kurulan firmamız, bugün VETERİNER, ÇEVRE ve GIDA GÜVENLİĞİ alanlarında sağladığı ürün ve hizmetlerle biyogüvenlik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

2016
Line Up Music

Line Up Music hayatını müziğe adamış, Türkiye’de DJ kavramının oluşmasına öncülük etmiş Öktem ATILAL tarafından 2013 yılında kuruldu.

2016
Neşeli Çocuk

Neseli Çocuk Oyun ve Satranç Merkezi, çocuklarımızın, satranç sporu ile zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamayı hedefler.

2016
A&T

2014
Health Turkey

İnsan odaklı hizmet anlayışı içinde, insanın en önemli değerlerinden biri olan sağlık hizmetlerinde, etik kurallardan ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, hasta beklentilerini yüksek kalitede ve ekonomik olarak karşılamak. Kesin çözüm üreten ve sonuç odaklı hizmet vermek.

2015
Ekin Kimya

1995 yılında kurulan, 1998’de Aktaş Dış Ticaret’in ortaklığıyla güçlenen şirketimiz, bugün T-Dinamik Enerji’nin de içinde bulunduğu büyük bir ailenin parçası. Planlı adımlarla büyümeye devam ediyor, hem tedarik ağımızı, hem de satış ve ihracat alanımızı her geçen gün genişletiyoruz.

2016
Duygu Okulu

Duygusal zekâ kavramının olmazsa olmazı olan “empati” kavramını gelin daha yakından tanıyalım. Kişinin kendi resminden çıkmadan başkasının resmine girebilmesidir diyebiliriz. Empati, bir insanın, kendisini karşısındaki insanın yerine koyarak onun duygularını ve düşüncelerini doğru olarak anlamasıdır.

2016
KOZİKOĞLU

2014
Breeze Supply

2015
Satılık Yarış Atı

2016
Ascor

ASCOR, kimya sektörlerine yönelik tedarik ve satış hizmeti vermektedir. Genel kimyasallar, petrokimya ürünleri, kimyasal hammaddeler, katkı ve hammaddelerinin tedariğinde dünyanın farklı ülkelerindeki iş ağlarından faydalanır.

2016
Zafer Hakan

ZaferHakan Yapı Şirketi, 1950'lerden beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yılmaz Ailesinden ikinci kuşak temsilcisi Yusuf Yılmaz tarafından 1992 yılında kurulmuş olup, günümüzde üçüncü kuşak temsilcileri olan Zafer Yılmaz ve Hakan Yılmaz tarafından yönetilmektedir.

2015
Karavan Mar

2014
Yılmaz Yapı

Yılmaz Yapı Taah. ve Tic. Ltd. Şti. şirketimizin kurucusu olan Yusuf YILMAZ’ ın gayretli çalışmalarıyla inşaat ve restorasyon sektöründeki yerini almıştır. Şirketimiz sektördeki yerini, ağırlıklı olarak restorasyon alanında yaptığı uygulamalarla kazanmıştır.

2015
FPT Gıde İşleme Teknolojileri

FPT Gıda İşleme Teknolojileri Ltd. Şti., gıda işleme sanayine kusursuz hizmet verebilmek için, uluslararası platformda köklü ve alanlarında uzman firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Balık, et ve tavuk işleme sanayinde, dünya çapında rüştünü ispatlamış partnerlerimizle, en ufak bir ekipman ihtiyacından anahtar teslim projelendirmeye kadar hizmet vermekteyiz.

2014
Pulko Market

1970 yılında A.Şükrü Bahadır tarafından kurulan Bahadır Pul Evi,kuruluşundan bugüne kadar kendi binası olan işyerinde aralıksız olarak ticari faaliyetine devam etmektedir. Açılışında sadece koleksiyon pulları ticareti ile uğraşan Bahadır Pul Evi, 1970 ile 1974 yılları arasında Türk Fila adı ile aylık Pul Dergisi çıkarmıştır. 1980 yılında Pul Tüccarları Derneği Başkanlığına seçilmiş, 2002 yılına kadar bu görevi üstlenmiştir.

2011
A Telekom

A Telekom San. ve Tic. Ltd. Şti, haberleşme sektörünün altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sayısız projeye imza atmış olan firmamız, konusunda uzman personeli, esnek ve hızlı hareket kabiliyeti sağlayan yapısıyla müşterilerine 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

2013
Taste Art

Taste Art HACCP Gıda Güvenliği Sertifikası sahibi bir işletmedir. Bu sertifika, sizlere gıda güvenliğinden geçmiş, tehlike analizleri yapılmış, her türlü riskten arındırılmış, lezzetin yanında güvenli gıda sözü vermemize yardım eder. Sizler bilirsiniz ki bizden alınan ürünlerin yabancı madde ve hastalık yapıcı bakteri içerme ve bozulmuş olma riski yoktur.

2014
Dorica

1940 doğumlu Mehmet Kaçar, Akhisar'ın Ballıca köyünde bir çiftçi oğlu olarak dunyaya gelir ve 1985 de ilk 50 dönum tarlasini alip buraya Trilye cinsi zeytin fidanlari ekmeye başlar.

2010
Fotoğraf Evi

"Ustaya saygı, gençlere fırsat" şiarıyla yola çıkan yeni ekibimizle, çeşitlenen etkinliklerimizle görsel belleğin çoğaltılmasına katkıda bulunmak isteyen herkesle buluşmak istiyoruz.

2010
Barit Maden Türk A.Ş.

Yarım asırdan fazla bir süredir, Türkiye’nin yer altı kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek ülke ekonomisine ve kalkınmasına destek olan şirketimiz Türkiye’nin ilk barit ihracatını gerçekleştirmesi dolayısıyla 1967 yılında Bakanlar Kurulu tarafından adımıza “Türk” ilave edilmek suretiyle takdir ve taltif edildiği günden beri faaliyetlerinde, sektörde “öncü”, “yenilikçi” ve “güvenilir” kimliği ile saygınlık kazanmıştır.

2016
Galopat Atçılık

2001 yılından bugüne atçılık sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız GALOPAT ATÇILIK LTD., bu sektörün öncü kuruluşlarından biri olup, at beslenmesi ve sağlığı ile ilgili ürünlerin ithalatını yapmaktadır.

2015
Degora Yağmusuyu Yönetimi

NICOLL 1956 Yılında Fransa’nın Cholet şehrinde kurulmuş olup ,yağmur indirme sistemleri, drenaj kanal sistemleri, su yönetimi sistemleri, rögarlar, süzgeçler , çatı saçak sistemleri ve havalandırma elemanları gibi bir çok plastik inşaat malzemeleri üretmektedir.

2010
Future Fish Eurasıa

Future Fish Eurasia Fuarı, başta T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ege İhracatçı Birlikleri ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG) olmak üzere, sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının, lider firmalarının, üniversitelerin ve basının tam desteği ile organize edilmektedir.

2015
Tasbek Stud

2014
Ayşen Birgör

2010
Karaca & Assocıates

2015
Ultra Deluxe Turlar

2016
Kayak Turları

2016
Engin Taviloğlu

2015
Daphne Tours & Organization

Daphne çalışanları, müşterilerini, sadece müşteri olarak değil, aynı zamanda bir dost gibi görür, buna göre yaklaşır, yardımlaşır ve daima sorumluluğunun bilincinde bir turizm danışmanı olarak davranmayı görev bilir.

2015
Laser Turkey

2013
Prof. Dr. Ömer Faruk Yılmaz

İlk öğretim Samsun 1955-1960,tarihleri arasında Tekkeköy İlkokulu Orta öğretim Samsun 1960-1966'da Giresun,Trabzon ve Samsun'da tamamladım.

2013
Başarı Matbaacılık

2012
Karadeniz Ecza Deposu

Karadeniz Ecza Deposu A.Ş., yüksek kalite standartlarında ilaç hammaddesi üreten Pharmazell, Siegfried, ve Dolder AG firmalarının Türkiye’deki tek mümessilidir. Ayrıca Charles River firması ile kurduğu işbirliği ile, ülkemizdeki pek çok mikrobiyoloji laboratuvarına endotoksin LAL test malzemeleri ve cihazlarını temin etmektedir.

2013
Ramada İstanbul Old Cıty

2014
Bülent Özgören Photography

2013
Private Class

2005
Inter Tek

2011
Mel Solar Energy

2013
Gazella

2012
Aırpoınt

2010
Öktem Asfalt

2015

2016
Üçgen İletişim

2008
Das Terex Kule Vinç

2014
Toys Event

2014
Bilet-in

2014
Turplus

2014
Dr. Mehmet İlteber Bahadır

2014
Vendoline Otomat Makinaları Hizmetleri

2014
Martı İstanbul Hotel

2013
Ucuz Elektrik

2014
Aktaş Dış Ticaret A.Ş.

2016
Armoni Elektronik

2014
T Dinamik

2014
Boutique Hotel Riva

2014
Jeans For Pets

2014
Elcid

2016
Focus Elektronik

2014
Güneş Gümrük Müşavirliği

2015
Golden Bay Tour - Corporate

2013
Roark Tools

2012
Hke Mimarlık

2014
Dmr Dent

2014
Cevahiroğlu İnşaat

2015
Kurtel Harası

2016
Fantastik Akvaryum

2015
Costa Gemi Turları

2014
Mera Suites

2015
Ali Elbeyoğlu

2015
Form Laser

2015
Golden Bay Tour Cruises

2014
Avenue Bodrum

2014
Tiyatro Spot

2015
Servist

2015
Anadolu Etap

2015
Net İnsan Kaynakları

2012
Turkish Bloodstock

2015
Yandal Video

2015
Figen Yılmaz Akkan

2015
Et Solutions

2016
Paravani HPP

2015
Sinko Tech

2015
Kara Kalem İnşaat

2015
Kamburoğlu İnşaat

2015
İz Destek

2015
Deep Drilling Chemicals

2013
Mekin Yapı

2014
Bonaglam

2014
Sapio Life Türkiye

2015
Acarlar Sitesi

2015
Nayad Bal

2015
Nehir Gezileri

2015
Tanrıverdi Marine

2015
Arya Forwarding

2013
Grand Lounge

2013
Şeli Abut Benhabib

2015
Afk Otomotiv

2013
Odelia Textile

2014
Beysan Giyim

2015