Hakkımızda

Firmamız, 2006 yılından bu yana müşterilerine benzersiz interaktif çözümler sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefimiz web tasarımdan baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır. Sadece size özel olarak tasarımlar hazırlıyoruz, bir firma için kullandığımız yazılımı başkaları için kullanmayız. Bir proje ile en az 2 hafta ve farklı departmanlardan farklı kişiler ile uğaşmaya her zaman en iyisini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Responsive web tasarım, Microsoft .NET yazılım, E-ticaret, Aktif internet pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobil App, Kurumsal Elit web hosting, internet tabanlı yazılım, kurumsal kimlik, baskı, teknik destek, sosyal medya ve yönetimi konularında kesintisiz hizmetler vermekteyiz.

İşiniz tamamlanması sonrasında gerekli desteği sürekli, kesintisiz ve çağa uygun bir ortamda sunmaya devam ediyoruz. Bunları icra ederken ‘ takım ruhu‘ mantığıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, tasarım ve pazarlama farklı konulardır ve her ikisinin aynı kişiler tarafından icra edilmesi oluyor gibi gözükse bile elde edilmek istenen sonuca uzun vadede hiç bir zaman ulaşılamaz. Biz tüm yazıları dikte ederiz, yaptığınız yatırımın geri kazanımı için çalışırız.

Yaratıcı tasarımlar için güçlü bir ekip ve tecrübe gereklidir. Bizler tek kişilik dev kadro değiliz ! Biz yaptığımız işlerin sonrasında bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla sürmesi, çalıştığımız firmaların yıllardır firmamızı tercih edip web tasarımlarını peryodik olarak yeniletmesi, kullandıkları yazılımlara yeni bölümler eklenmesi konusunda bizi tercih etmesiyle sürekli olarak müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

Data1 Web Tasarım İstanbul En iyi ve en yeni teknolojiyi kullanarak iş verimliliğimizi arttırıyoruz, böylece hem kaliteli hem de fiyat/performansı en yüksek kaliteli işler çıkartabiliyoruz. Bizim başarımız müşterilerimizin başarısına bağlıdır, müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve beklediğinden daha iyi bir dijital duruşa sahip olmasına çalışıyoruz.

Hedefimiz gerçekten müşterimizin pazar payını arttırmak, hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. Size geri dönüşü olmayan atıl duran teknolojik yatırımlarınızı gerçekten gelir sağlar ve sizi aranır hale getiriyoruz.

E-kataloğumuzu indirmek için lütfen tıklayınız.

0+
TAMAMLANAN PROJELER
0+
DEVAM EDEN PROJELER
0
MÜŞTERİ
0
YILLIK TECRÜBE