Web Tasarım

Şıklığın en önemli kurallarından biri sadeliktir. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, iyi hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak, arama motorlarında iyi bir yer edinilmesiyle birlikte potansiyel müşterileri geliştirmek için en iyi pazarlama ve reklam kanalıdır. Başarıyla, doğru strateji ve sadelik ile hazırlanmış bir web sitesi ait olduğu firmaya birçok yeni iş bağlantısı sağlayabilir. Çekici ve çarpıcı bir web sitesi olması pazarlama anlamında iyi yapılmış bir site olduğu anlamına gelmez.

İyi bir web sitesi en başta okunabilir ve yazılanı ziyaretçiye aktarabiliyor olmalıdır. Ait olduğu firmanın kurumsal kimliğini eksiksiz yansıtması gerekir. Bunun yanı sıra tek bir kişinin hazırladığı bir web tasarımı hiç bir zaman iyi tasarım değildir. Tasarım ve yazılım ekip işidir, tek bir kişi hem tasarım, hem yazılım, hem metin editörü, hem de sizin kompozisyonunuz geliştirmek için Sloganlar üretemez. Bunu yapanlar hazır taslaklar ile siteler üretmektedirler. Birbirinin aynı alt yapıya sahip siteler ile arama motorlarında başarım kazanılması zor, imaj kazanılması imkansızdır.

Mükemmel bir web sitesi senfoni gibidir, onun tüm orkestra ile birlikte çalışması ve uyum son derece önemlidir. Bizler ekip olarak kullanıcı dostu web sitelerini oluşturmaktayız. Tasarımcılarımız sadece grafiksel bölümleri hazırlarken yazılımcılarımız web sitesinin veri tabanı altyapısını hazırlar. Bu süreçte metin editörümüz müşterimizden gelen metinleri en iyi hale getirip kullanım için hazırlamakta, proje yöneticimiz ise Sloganlar oluşturup gerekli kontroller sağlandıktan sonra sitenizin mümkün olan en kısa zamanda hatasız tesliminin gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Web tasarımı ve uygulama
- Sürekli güncel ve bakımlı tutabilmek için, hazırladığımız web sitenize özel yönetim paneli ve etkileşim uygulamaları.
- Arama motorlarında artan başarı grafikleri için altyapı çalışmaları.
- Aylık güncelleme ve bakım anlaşmaları ile site ye yazılımların her zaman güncel kalması hizmetleri.
- Yarattığımız web sitelerin, teknolojik altyapısının zaman zaman yeni teknolojiler ile yenilenme hizmetleri
- Etkileyici bir iletişim için ziyaretçileriniz ile aranızda oluşacak iletişimin en kusursuz nasıl kullanılabileceğinin geliştirilmesi için e-marketing vb hizmetler
- Firmanıza özel gerçekten bir ruha sahip sloganların ne şekilde oluşabileceği
- Sosyal platformlar (Facebook, Twitter vs) için ilgi çekici ve ilişkileri güçlendirme stratejileri geliştirmek ile birlikte bunları en etkili kullanmak konularında hizmet vermekteyiz.

Web sitenizi tasarlarken aşağıdaki etapları sizinle paylaşır fikirlerinizi alırız.
a. Web sitenizi takip edecek muhtemel izleyici kitlesi belirlendikten sonra tasarım ekibimiz web sitenizin tamamlandığında nasıl görüneceği ile ilgili bir yada ilkinden çok farklı olmayan bir çalışma hazırlar. Bu çalışmayı web ortamında beğeni ve yorumlarınız için tarafınıza sunar. Bu çalışma dümdüz bir resim dosyasında değil sizin en azından bir sayfayı görebileceğiniz şekilde olacaktır. Bu zaman sürecinde metin editörümüz ve proje yönetmenimiz en etkileyici slogan ve metinler üzerinde yoğunlaşırlar.
b. Demo görüntüleri üzerinden sizin beğeniniz, fikriniz bizimle aynı yöne doğru ise, bu çoğunlukla da böyledir sonrasında tasarımın kodlanması için yazılım ekibine devredilir.
c. Yazılım bölümü işini tamamladıktan sonra, site ve varsa yönetim panelinin işlevsellikleri test edilmeye başlanır. Bu sure içinde gerekli hosting kontrolleri, güncelleme konularında yazılımın tutarlılığı test edilir.
d. En sonunda siteniz internet dünyasına girmek için hazır.
e. Web sitesi tasarımı tamamlandıktan sonrada bizi her aradığınızda yanı başınızda bulabileceksiniz, bu aşamanın yukarda ki saydıklarımızdan en önemlisi olduğunun bilincindeyiz !

Daha detaylı bilgiler için lütfen ‘nasıl yaparız’ bölümünü inceleyiniz.